Registrace
Registraci nového uživatele musí následně potvrdit administrátor. Teprve potom budete mít přístup do webu.
 
×
Profil
 
odstranit profil
×
Zapomenuté přihlašovací údaje
×
Novinky
02.02.2022
S námi porostete - nabídka práce

Firma s dlouhodobou tradicí vycházející historicky z hospodářského skladištního družstva z první poloviny 19. století, která je součástí české rodinné skupiny zemědělských podniků, hledá do svých řad nové kolegy a kolegyně na pozici.

 

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ
pro region VYSOČINY a JIHOMORAVSKÉHO kraje
 

pro region PARDUBICKÉHO kraje

pro region KRÁLOVEHRADECKÉHO kraje

pro region STREDOČESKÉHO kraje

Pokud jsi obchodník srdcem a duší a máš rád výzvy, jsi připraven použít své komunikativní, vyjednávací schopnosti podložené znalostmi agrárního sektoru, jsou pro Tebe dveře do dynamicky rozvíjející se firmy otevřené.

 

30.07.2021
"Bez GMO"

V červnu jsme se recertifikovali pro režim "Bez GMO 2.0" na dodávky krmných šrotů. Podrobnosti o systému se dozvíte na odkazu"Bez GMO". Certifikát ke stažení.

24.07.2021
Rekonstrukce

V posledních měsících probíhá rekontrukce prostor kanceláří a laboratoře. Od nových prostor si slibujeme nejen lepší prostředí pro práci našich zaměstnanců, ale i reprezentativnější prostory pro obchodní partnery. Více na facebookovém profilu ZZN Svitavy a.s.

20.04.2020
Ukončení prodeje krmných směsí

Společnost ZZN Svitavy a.s. ukončila v dubnu výrobu a prodej krmných směsí pro hospodářská zvířata ve všech baleních a uzavřela prodejnu krmných směsí pro drobnochovatele. 

16.03.2020
Pozastavení maloprodeje krmných směsí

Vzhledem ke stávající situaci kolem šíření viru SARS-CoV-2, způsobujícím onemocnění COVID-19, se s okamžitou platností pozastavuje maloprodej krmných směsí pro hospodářská zvířata v prodejně společnosti ZZN Svitavy a.s., Průmyslová 1895/1, Svitavy. Děkujeme za pochopení, ZZN Svitavy a.s.

30.05.2019
ISCC certifikace

Společnost ZZN Svitavy a.s. úspěšně prošla recertifikací ISCC.  Číslo nového certifikátu: EU-ISCC-Cert-PL214-23640319.

01.01.2019
Maloprodej krmných směsí

Provozní doba prodejny krmných směsí se od 1. 1. 2019 upravuje takto:

 

PRODEJNÍ DOBA (pracovní dny)           

 

úterý       7:00 - 15:30 hod.

čtvrtek    7:00 - 14:30 hod.

31.12.2018
PF 2019

ZZN Svitavy Vám přeje do nového roku!

30.05.2018
Facebook

Naše společnost je také na FACEBOOKu. Dále můžete sledovovat i další společnosti naší skupiny.  #odzrnickapovajicka; IQejce.

01.05.2018
ISCC

Společnost ZZN Svitavy a.s. je držitelem certifikátu ISCC. AKtuální certifikát naleznete zde.

15.09.2017
Kukuřice 2017

S nadcházejícím podzimem se blíží sklizeň zrnových kukuřic. Vykupujeme vlhkou kukuřici pro potřeby vlastní výrobny krmných směsí, sušení za zvýhodněné ceny. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní zástupce.

01.08.2017
SZIF Program rozvoje venkova, projekt Rozvoj společnosti ZZN Svitavy a.s. je spolufinancován Evropskou unii.

SZIF PROGRAM ROZVOJE VENKOVA  OPERACE 4.2.1 ZPRACOVÁNÍ A UVÁDĚNÍ NA TRH ZEMĚDĚLSKÝCH PRODUKTŮ,   

NÁZEV PROJEKTU  ROZVOJ SPOLEČNOSTI ZZN SVITAVY A.S. , JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ

Předmětem projektu je nákup nákladního automobilu (tahače) se speciálním návěsem a plnícím zařízením určeného pro rozvoz vyrobených krmných směsí pro hospodářská zvířata ve formě volně ložené. Pořízení nového vozu přispěje k navýšení kapacit odbytu. Cílem projektu je zlepšení služeb pro konečné odběratele, snížení nákladů na provoz a potažmo výdaje celé firmy ZZN Svitavy a.s. a zvýšení ziskovosti a efektivity společnosti. To vše umožní upevnit postavení žadatele na trhu výroby krmiv a navázat nové obchodní vztahy.


18.05.2017
Program rozvoje venkova

PROGRAM ROZVOJE VENKOVA – OPERACE 16.2.2 PODPORA VÝVOJE NOVÝCH PRODUKTŮ, POSTUPŮ A TECHNOLOGIÍ PŘI ZPRACOVÁNÍ ZEMĚDĚLSKÝCH PRODUKTŮ A JEJICH UVÁDĚNÍ NA TRH 

Název projektu: Spolupráce při vývoji technologií a receptur krmných směsí se zlepšenou konverzí a uniformitou.

Hlavní cíl operace: Cílem je podpora inovací při zpracování zemědělských produktů a jejich uvádění na trh.

 

LOGO EU

Projekt SPOLUPRÁCE PŘI VÝVOJI TECHNOLOGIÍ A RECEPTUR KRMNÝCH SMĚSÍ SE ZLEPŠENOU KONVERZÍ A UNIFORMITOU je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt je zaměřen na zlepšování vlastností krmiv a vývoj a produkci krmiv pro specifické účely. Cílem projektu je v rámci spolupráce s Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze a jejím subdodavatelem Mendelovou univerzitou v Brně navrhnout a ověřit změny technologie a receptur krmných směsí, které budou mít pozitivní vliv na zdraví zvířat a konverzi krmiva a rovněž vypracovat a otestovat krmné směsi, které umožní produkci funkčních potravin. Nedílnou součástí projektu jsou investice do technologií a stavebních úprav, které umožní realizaci nově navržených krmných směsí. Další součástí bude nový automatický systém kontroly vstupních surovin, nové postupy opracování vstupních surovin, vývoj nových produktů. 

17.05.2017
Prodej palet (s IBC kontejnery)

Plastový kontejner v kovovém rámu a na kovové paletě

Prodej:  Hana Fikrová, mob. +420 603 840 694

 

Informace o specifikaci kontejnerů a jejich použití : Ing. Vlastimil Brandejs, mob. +420 724 244 387

 


18.04.2017
Hledáme nové kolegy!!!

Baví Vás zemědělství a obchod, poznáte pšenici od ječmene? Máte rádi nové výzvy? Tak hledáme právě Vás! Naše společnost příjme do svých řad nové pracovníky na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE. Více se dozvíte v sekci KARIÉRA.

18.04.2017
Jaro je tady!

Ačkoliv to venku tak nevypadá, jaro je tady. Porosty se začínají dostávat do síly, ale samozřejmě potřebují dostatek dostupných živin. Rostliny prožívají určitý stres po zimě i vlivem sucha, je vhodné je foliárně přihnojit mikroprvky (hořkou solí, bóry atd), za zvážení stojí i záměna hnojiv za méně agrisivní formy (např. ledkem nahradit DAM 390). V případě zájmu o listová, ale i ostatní hnojiva a pesticidy kontatkujte naše obchodní zástupce.

20.02.2017
PROVOZNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER

Společnost ZZN Svitavy a.s. příjme do svých řád pracovníka na pozici "PROVOZNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER". Zaujala Vás nabízená pozice? V tom případě jsou podrobnosti v přiloženém dokumentu právě pro Vás! V případě zájmu nás kontaktujte na kariera@zznsy.cz.

01.01.2017
Laboratorní rozbory mykotoxinů

Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu problematických partií obilovin, v letošním roce především pšenice, si Vám dovolujeme nabídnout kromě běžných rozborů i rozbor na mykotoxiny imunochramatografickou metodou. Ceník laboratorních služeb ke stažení zde. Pevně věříme, že Vám budeme napomocni k tomu, aby se Vaše zboží nedočkalo zveřejnění na portále RASF Portal, jako například pšenice z Česka s vysokým obsahem DON, podrobnosti zde.

10.10.2016
Kukuřičné žně

Zahájili jsme výkup a sušení kukuřice. Ačkoliv byl konec září velmi teplý, říjen už nám ukazuje pravou tvář podzimu. V případě zájmu kontaktujte svého obchodního zástupce.

26.09.2016
Krajské dožínky Pardubického kraje

O tom, že zemědělství není jen tvrdé práci, ale i radostech, které se pojí s oslavou úrody, se mohli přesvědčit návštěvníci Krajkých dožínek Pardubického kraje 24. září v Pardubicích na Perštýnském náměstí. Prezentace ZZN Svitavy a Arnoštových vajíček zaujala velkou řadu návštěvníků, pro děti byly nachystány různé atrakce, takže se nikdo nenudil.Dožínky

12.09.2016
Rozšiřujeme tým!

Společnost ZZN Svitavy a.s. hledá do sých řad  spolupracovníky pro pozice ŘIDIČ, SERVISNÍ TECHNIK, OBCHODNÍ ZÁSTUPCE a KONZULTANT - SPECIALISTA PRO VÝŽIVU PRASAT.

29.08.2016
Žně jsou téměř za námi

Ačkoliv je téměř po žních, na polích se nezahálí! Potřebujete dodat osiva nebo hnojiva pro zakládání nových porostů, nebo zobchodovat úrodu? Neváhejte a kontaktujte nás!

22.08.2016
Země ŽIVITELKA 2016

AG MAIWALD se prezentovala s prodkutem Arnoštova vajíčka na výstavě Země ŽIVITELKA. Více na facebookovém profilu AG MAIWALD a.s.

13.07.2016
Žně 2016 začaly

Teplé slunné počasí urychlilo dozrávání zejména ozimých ječmenů, pšenice a řepky v našem regionu ještě dozrávají. Dle prvních neoficiálních výsledků to opět vypadá na velice slušnou úrodu. Pro aktuální možnosti odbytu kontaktujte svého obchodního zástupce.

Ing. Radomír Lesák
ředitel společnosti, východní Čechy
+420 774 400 620
radek.lesak@zznsy.cz

Barbora Hladíková
obchodní zástupce, Svitavsko
+420 608 232 332
barbora.hladikova@zznsy.cz

Ing. Vladimír Kopřiva
obchodní zástupce, jižní Morava
+420 608 333 322
vladimir.kopriva@zznsy.cz

Ing. Jaromír Nedbal
obchodní zástupce, střední a severní Morava
+420 774 400 199
jaromir.nedbal@zznsy.cz

 

Kamion na váze

13.06.2016
Nabočany 2016 jsou za námi!!!

Výstava Naše pole 2016 je minulostí. Ačkoliv dle předpovědi byly očekávány přeháňky, počasí nakonec více než stovce vystavovatelů přálo. Ti, kdo navštívili náš stánek nelitovali, již tradičí vaječná pomazánka jistě všem chutnala. Několik fotografií můžete shlédnout v galerii. Těšíme se na setkání s Vámi při dalších příležitostech.

11.05.2016
„Vážná hudba – nevážně“

„Vážná hudba – nevážně“

zvažovali, přemítali a opět máme tu příležitost Vás srdečně pozvat na Operu pod májovým nebem 2016. I přes hospodářsky nepříznivě vyhlížející rok v zemědělské branži jsme se opět rozhodli podpořit mladé, velmi talentované umělce, kteří našli zalíbení ve vážné hudbě. Rádi bychom je na startu jejich kariéry podpořili a umožnili jim si zazpívat v rodišti Bedřicha Smetany s renomovaným Orchestrem Moravského divadla Olomouc za zády.

Otevřená obloha, dobrovolné vstupné, zábavné přitom vysoce profesionální pojetí účinkujících a v neposlední řadě výběr těch nej árií, se snažíme vážnou hudbu, tak trochu nevážně, přiblížit širokému publiku – rodičům a prarodičům s malými dětmi, seniorům, lidem, kteří během tříhodinové opery usínají či lidem, kteří jen nemají prostor se ve vážné hudbě orientovat.

Slibujeme, že se při Vážné hudbě nudit nebudete. Bude nejen co poslouchat, ale i se na co dívat.

Sobota 28. května 2016 – 18:30

Litomyšl – Náměstí Bedřicha Smetany

(v případě májového deštíku – blízký Smetanův dům)

Doporučujeme Vám, abyste nám Váš zájem o účast na Opeře pod Májovým nebem potvrdili do pátku 20. května, abychom Vám mohli zabezpečit sezení v nejlépe poslechově hodnocených řadách s označením ZZN Svitavy či AG MAIWALD.

 

Na setkání s Vámi se těší a příjemný zážitek přejí Arnošt a Marcela Maiwaldovi

Více informací na FACEBOOKu a webu Smetanova domu. Malá ochutnávka z minulých ročníků na YOUTUBE.

11.04.2016
TECHAGRO 2016 je za námi!

Děkujeme všem. kteří navštívili stánek naší společnosti na letošním TECHAGRU. Rozhodně se bylo na co dívat. Slepička Pepina se svými kuřátky si užívá zaslouženého klidu doma na statku a tým pracovníků ZZN Svitavy a.s. se těší na další setkání s Vámi. Výběr z fotografií naleznete ve fotogalerii nebo můžete shlédnout krátké video.

TECHAGRO 2016

21.03.2016
TECHAGRO 2016

Přijdťe za námi na volnou plochu mezi pavilony A2 a V, máme pro Vás připraveno bohaté občerstvení a další překvapení! Pozvánka a Voucher se Vám zobrazí po kliknutí na položku. Na setkání s Vámi se těší pracovníci společnosti ZZN Svitavy a.s a AG Maiwald a.s.

15.03.2016
KONZULTANT - SPECIALISTA PRO VÝŽIVU PRASAT

Společnost ZZN Svitavy a.s. příjme do svých řád pracovníka na pozici "KONZULTANT - SPECIALISTA PRO VÝŽIVU PRASAT". Zaujala Vás nabízená pozice? V tom případě jsou podrobnosti v přiloženém dokumentu právě pro Vás! V případě zájmu kontaktujte Ing. Vlastimila Brandejse.  

04.01.2016
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PK a HK

Společnost ZZN Svitavy a.s. příjme do svých řád pracovníka na pozici "OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ PRO KRÁLOVEHRADECKÝ A PARDUBICKÝ KRAJ". Zaujala Vás nabízená pozice? V tom případě jsou podrobnosti v přiloženém dokumentu právě pro Vás! V případě zájmu kontaktujte ředitele společnosti Ing. Radomíra Lesáka.

22.12.2015
PF 2016

Vážení obchodní přátelé a milí zákazníci,

chceme Vám touto cestou poděkovat za dosavadní spolupráci a popřát příjemné a šťastné prožití letošních Vánoc v kruhu svých nejbližších. Do nového roku 2016 Vám pak přejeme především pevné zdraví, hodně úspěchů v osobním i pracovním životě a mnoho splněných přání.

 

 PF 2016

 

 

16.10.2015
MR v orbě 2015

Ani chladné podzimní ráno neodradilo pracovníky ZZN Svitavy a.s. a AG Maiwald a.s. od prezentace svých firem na Mistrovství republiky v orbě konané na pozemcích místního ZD v okolí Dolního Újezda u Litomyšle. Pro obchodní přátele a nájemce půdy bylo připraveno bohaté občerstvení. Ke shlédnutí byl i nový prezentační film. Pro zájemce o techniku byla přichystána ukázka modreních strojů, které pracují na pozemcích AG Maiwald a.s. Fotografie jsou k nahlédnutí v galerii.

29.09.2015
Pozvánka na Mistrovství ČR v orbě

Dovolujeme si Vás pozvat na 42. ročník Mistrovství republiky v orbě, který se uskuteční v sobotu 10. října 2015 od 10 hodin na pozemcích Zemědělského družstva Dolní Újezd u Litomyšle (GPS: 49°48'10.7"N 16°17'07.0"E). Budeme rádi, zastavíte-li se na stánku ZZN Svitavy a.s., který budeme sdílet s mateřskou společností AG Maiwald a.s. Pro naše příznivce a obchodní přátele bude připraven stánek s občerstvením a ukázka nejmodernější techniky, kterou máme k dispozici.

12.09.2015
Dostihová sezóna 2015

12. září 2015 se uskutečnil IV. kvalifikační dostih na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou - Evropský den koní. Naše společnost ZZN Svitavy a.s. sponzorsky  podpořila dostih "Cena OHD Pardubice". Podrobnějsí informace o dostizích se dozvíte zde. Několik fotografií v nahlédnutí v galerii.

24.07.2015
Žně jsou tady!

Poslední velmi teplé a suché dny urychlily průběh zrání a sklízecí mlátičky vyrazily do polí - nastaly žně na Svitavsku. V tomto náročném období si Vám znovu dovolujeme nabídnout zejména tyto služby:

V případě, že Vás naše nábídka zaujala, neváhejte kontatkovat naše obchodní zástupce.

V galerii je k nahlednudnutí několik fotografií ze žní 2015.

07.07.2015
Nabídka služeb 2015

S blížícím se začátkem žní si Vám dovolujeme nabídnout naše služby.

22.06.2015
Podporujeme svitavské rybáře

Naše společnost podporuje svitavské rybáře. Podrobnější informace o turnaji se dozvíte na webových stránkách svitavských rybářů. Tato spolupráce není náhodná, neboť máme mnohaleté zkušenosti s výrobou speciálních krmných směsí pro ryby.

Přejeme mnoho úspěchů.

13.06.2015
"Naše pole" 2015

Ve dnech 9. až 10. 6. 2015 jsme se prezentovali na zemědělské výstavě Naše pole. V expozici byla k vidění ukázka krmných směsí, komodit a hnojiv, a také rozmetadlo Rauch AGT 6036, které lze využít i pro hnojení odstředivými rozmetadly špatně aplikovatelných hnojiv.

Věříme, že jste se při návštěvě našeho stánku cítili příjemně a budeme se těšit na další setkání. Fotografie jsou k nahlédnutí v galerii.

11.06.2015
GMP certifikáty

Zveřejňujeme certifikáty GMP:

11.05.2015
ISCC certifikát
29.04.2015
Ukázka práce rozmetadla

V měsících březnu a dubnu letošního roku jsme předvedli rozmetadlo Rauch AGT 6036 na pozemcích ZD Senice na Hané a ZD Sloupnice. Fotogracie z akcí jsou k nahlédnutí v galerii.

Více informací naleznete v přiloženém letáku.

10.03.2015
Nabídka aplikačních služeb rozmetadlem Rauch AGT 6036

Nově nabízíme aplikační služby rozmetadlem Rauch AGT 6036 se záběrem 36 metrů. Další podrobrobnosti v přiloženém letáku zde.

21.01.2015
Nabídka testování obsahu mykotoxinů

Nově pro Vám provádíme měření obsahu mykotoxinů (DON, Aflatoxin B1, Zearalenon) pomocí přístroje AccuScan Pro, od společnosti Neogen corp.

Ceník laboratorních výkonů
05.01.2015
Exklusivní nabídka sójových šrotů
07.10.2014
Dopis obchodním partnerům
16.06.2014
Nabídka služeb ŽNĚ 2014

Ceník služeb pro žně 2014 ke stažení v sekci Partněři nebo na vyžádání u našich obchodních zástupců.

02.09.2013
Výprodej

Od 2.9. do 30.9.2013 probíhá výprodej skladových zásob prodejny hospodářských potřeb.

 

Slevy až 60%, více se dozvíte v letáku.

 

Prodejní doba:

pondělí - pátek

8:00 - 11:30

12:30 - 16:00

Kontaktujte nás